Usługi świadczone przez Dworek Nieruchomości

Obsługa marketingowa deweloperów

Wspieramy proces handlowy firm deweloperskich począwszy od doradztwa na etapie projektowania, poprzez obsługę marketingową i handlową inwestycji, po doradztwo i uczestnictwo w aspektach formalnoprawnych inwestycji. Zawsze z punktu widzenia najważniejszej osoby dla inwestycji - nabywcy produktu.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

W gospodarce rynkowej permanentnym problemem jest nadmiar towarów w stosunku do potrzeb i możliwości finansowych nabywców - nadwyżka podaży nad popytem. Najlepiej ujmuje tę sytuację dobrze znane powiedzenie - nie problemem jest wyprodukować, problemem jest sprzedać.

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, działkę lub inną nieruchomość lub bezskutecznie próbowałeś już ją sprzedać lub wynająć i nie wiesz, co było przyczyną niepowodzenia, skontaktuj się z nami - zdiagnozujemy przyczynę problemów i sposób ich wyeliminowania - dla nas to przyjemność i chleb powszedni, a jednocześnie najistotniejsza sfera, w której pomagamy rozwiązać problemy naszych klientów. Agencja Dworek Nieruchomości od 2000 roku zajmuje się pośrednictwem nieruchomościami.

 

Zadzwoń lub napisz i oczekuj kontaktu z naszej strony - formularz po lewej.

Miło nam będzie pomóc.

<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Określenie ceny ofertowej nieruchomości

Jeśli nie wiesz, z jaką ceną ofertową w obecnym czasie sprzedawać lub wynajmować swoje mieszkanie, dom lub inną nieruchomość w okolicy, w której się znajduje, aby cena była realną do osiągnięcia, to proponujemy naszą pomoc. Sprawdzimy stan faktyczny i prawny, dokonamy wizji lokalnej nieruchomości (warunek konieczny) i określimy cenę ofertową sprzedaży lub wynajmu Twojej nieruchomości. Prawidłowe określenie ceny ofertowej i prawidłowa polityka cenowa rzutuje bezpośrednio na sukces w obrocie nieruchomościami.

 

Geodezyjny podział nieruchomości gruntowych na działki

Jeśli posiadasz grunt i chcesz go podzielić lub zastanawiasz się:

  1. na jaką funkcję można go najefektywniej wykorzystać;
  2. na jakiej wielkości działki go podzielić;
  3. jak zaplanować układ drogowy na dzielonym gruncie, aby był najkorzystniejszy dla planowanej funkcji;
  4. w jaki sposób przeprowadzić podział geodezyjny nieruchomości nie mając środków finansowych;

to umów się z nami na spotkanie. Przeanalizujemy wnikliwie sytuację nieruchomości z punktu widzenia potencjalnego klienta i przeprowadzimy wszystkie zawiłości podziałowe z dbałością o podniesienie wartości nieruchomości. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości uchroni Cię przed niepotrzebnymi kosztami, stratą czasu i zdrowia związanego z przeżywanym stresem.

Doradztwo w zakresie rynku nieruchomości

Ekspercka wiedza jest bezcenna, pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze, energię i stres związany z kłopotami. To trudna część naszej specjalizacji, której najważniejszym składnikiem jest aktualizowana wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie. Dlatego zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami opracowania, ekspertyzy i doradztwo w zakresie rynku nieruchomości może wykonywać tylko licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dla osób powierzających nam swe nieruchomości w wyłączne pośrednictwo doradztwo w zakresie rynku nieruchomości świadczymy bezpłatnie.

Mediacje - spory o nieruchomości

Jeśli jesteś w sporze o nieruchomość z inną osobą lub osobami i nie wiesz jak sobie poradzić z taką sytuacją - służymy doświadczeniem - pomożemy uniknąć kosztownej i trudnej drogi sądowej. Sporna, czyli nieuregulowana sytuacja prawna nieruchomości np. w wyniku: spadku, działu majątku przed czy po rozwodzie lub separacji, współwłasności istotnie komplikuje życie zwaśnionych stron. Istnieją różne formy rozwiązywania spornych spraw o domy, mieszkania, działki, grunty i inne nieruchomości. Mediacja jest jedną z najtańszych i najszybszych metod rozwiązywania sporów o nieruchomości. Wybrnięcie z patowej sytuacji sporu i blokowania planów i działań wymaga zaangażowania się bezstronnej osoby, która przywróci konstruktywny dialog między stronami sporu o mieszkanie, dom, działkę czy inne nieruchomości.

Wycena nieruchomości - rzeczoznawstwo majątkowe

Rynek nieruchomości to również wycena nieruchomości. Wykonuje się ją do celów kredytowych, przetargowych, podatkowych i innych - specjalistami w zakresie wyceny nieruchomościlicencjonowani rzeczoznawcy majątkowi posługujący się ściśle określonymi procedurami i bardzo rozbudowanymi standardami wyceny nieruchomości. Nasz doświadczony rzeczoznawca z zakresu wyceny nieruchomości z pewnością będzie pomocny.

Infolinia: pn.-pt. 1000 - 1800
Na czasie
Pilnie poszukujemy działek
inwestycyjnych pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne w Pruszczu Gdańskim i okolicach
Klauzula wyłączności - lepsza strona pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nabywca 0% - to skuteczne oferty, w których wynagrodzenia pośrednika nie jest dzielone na zbywcę i nabywcę, a zbywca pokrywa w całości (sprzedający lub wynajmujący). Osiedle Plenerowe klimaty - rozpoczynamy promocję i sprzedaż nowych mieszkań ostatniego IV etapu budowy osiedla Plenerowe klimaty w Cieplewie gm. Pruszcz Gdański

Dziękujemy - przyjęliśmy wiadomość.

Proszę oczekiwać odpowiedzi lub kontaktu telefonicznego w ciągu 24-ech godzin roboczych.

Dziękujemy, przyjęlismy dyspozycję.