Dworek Nieruchomości

Dworek Nieruchomości - doświadczenie

Od samego początku działalności tj. 1 sierpnia 2000 roku, skupiamy swe działania wokół obsługi rynku nieruchomości. Wieloletnia praktyka i obserwacja dynamiki rozwoju polskiego rynku nieruchomości, jego wrażliwości na sygnały zewnętrzne, tworzy fundament naszego realistycznego stawiania diagnoz i formułowania perspektyw dla rynku.

Dworek Nieruchomości - wiedza

Inwestujemy w permanentne kształcenie teoretyczne i umiejętności praktycznych, nadto współpracujemy i wymieniamy informacje ze środowiskiem podmiotów gospodarczych współtworzących rynek nieruchomości, co w rezultacie umożliwia nam wyprzedzające reagowanie na fluktuacje zachodzące na rynku nieruchomości. W zakresie edukacji korzystamy z płatnej, profesjonalnej oferty edukacyjnej Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Uniwersytetu Gdańskiego oraz innych specjalistycznych firm edukacyjnych i konsultingowych.

Logo - Centralny Rejestr PFRN - państwowa licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami

Dworek Nieruchomości - bezpieczeństwo

Zespół pracowników i współpracowników Dworek Nieruchomości, skupia się na bezpieczeństwie i racjonalności decyzji podejmowanych przez naszych klientów – minimalizacja ryzyka klienta jest dla nas celem najwyższej wagi. Co roku wykupujemy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Właściciel firmy jest członkiem najstarszych w Polsce organizacji zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami - Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Logo - Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - członokowstwo..   nieruchomościLogo - Polska Federacja Rynku Nieruchomości - członkowstwo.
Infolinia: pn.-pt. 1000 - 1800
Na czasie
Pilnie poszukujemy działek
inwestycyjnych pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne w Pruszczu Gdańskim i okolicach
Klauzula wyłączności - lepsza strona pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nabywca 0% - to skuteczne oferty, w których wynagrodzenia pośrednika nie jest dzielone na zbywcę i nabywcę, a zbywca pokrywa w całości (sprzedający lub wynajmujący). Osiedle Plenerowe klimaty - rozpoczynamy promocję i sprzedaż nowych mieszkań ostatniego IV etapu budowy osiedla Plenerowe klimaty w Cieplewie gm. Pruszcz Gdański

Dziękujemy - przyjęliśmy wiadomość.

Proszę oczekiwać odpowiedzi lub kontaktu telefonicznego w ciągu 24-ech godzin roboczych.

Dziękujemy, przyjęlismy dyspozycję.